HAKKIMIZDA

Datça'nın en özel koyu

Doğanın Tam Kalbinde..

Datça'nın en muhteşem koylarından olan Mesudiye Köyü Ovabükü'nde zeytin, badem ve narenciye ağaçları arasında olan tesisimiz 2010 yılında hizmete girmiştir.Yeşil ve mavinin inanılmaz armonisi ve güzelliği içerisinde doğayla iç içe, tertemiz bir denizde yüzmek, sessizlik, huzur ve güvenilir bir yerde tatil yapmak istiyorsanız Mengen Konakları olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Badem ağaçları altında, havuz kenarında köy kahvaltısı, akşamları muhteşem ışık görselleriyle, romantik bir ortamda yöresel ev yemekleriyle bir akşam yemeği...

Gecelerin inanılmaz sessizliğinde ve serinliğinde derin bir uyku çekme imkanı... Tüm odalarımızdan muhteşem manzara seyretme olanağı vardır. Uçsuz bucaksız deniz, güneş batımı ve doğumunun inanılmaz güzellikleri seyretme şansınız olacaktır.ertemiz bir denizin güzelliğinde yüzmek ve denizin en derinliklerini görme şansınız olacaktır. Ayrıca Hayıtbükü (1 km.), Kızılbük (2 km.), Akvaryumbükü (3 km.), Palamutbükü (6 km.) gibi çok yakın yerlerde denize girebilme olanağınızda olacaktır.

Mengen Konakları bir aile işletmesi. Sıcakkanlı, güleryüzlü olarak sizlere hizmet etmek, rahat bir ortamda tatilinizi yaptırmak bizim en önemli görevimizdir.

Paylaş
Doğa'nın kalbinde bir otel

Doğa'nın kalbinde bir otel

Ferah odalar

Ferah odalar

Anılarla Mengen Konakları

Anılarla Mengen Konakları

Aktiviteler

Aktiviteler

  • Ücretsiz İnternet

    Odalarda ve dış mekanda rahatça erişebileceğiniz internet hizmeti mevcuttur.

  • Yüzme Havuzu

    Bahçemizde ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz yüzme havuzu mevcuttur.

  • Restoran

    Yöresel lezzetler, ege mutfağı ile restoranımız hizmetinizdedir.